Прайс-лист

 

 

L-store - торговий світильник з кріпленням на шинопровід. Продуманий конструктив дозволяє регулювати освітлення без повторного монтажу, що значно економить ваш час та ресурси. У цьому світильнику встановлено драйвер LEDEL. Він забезпечує триступеневу систему захисту від мікросекундних перешкод до 2 кВ, стрибків напруги до 265 В і перегріву.
 

 

 

L-spot - класичний трековий акцентний світильник, розроблений для того, щоб підкреслити переваги ваших товарів. Крім стандартного продукту з колірною температурою від 3000 до 5000К, в лінійці LEDEL представлено 4 виконання: 3600К - жовте світло для хлібобулочних виробів, 2200К - червоне світло для м'яса, 3000К - зелене світло для фруктів; 4000K - блакитне світло для риби.

Звертаємо вашу увагу на те, що в ціни на трекові світильники L-store і L-spot не включені ціни на шинопровід. За додатковою комплектації світильників просимо звертатися до регіональних представників LEDEL.
 

 

 

L-fusion Office і L-fusion Retail - універсальні лінійні світильники для освітлення офісно-адміністративних та торговельних просторів. Завдяки різноманітності модифікацій і легкості монтажу дозволяють вирішувати різні завдання: від загального освітлення торговельних просторів до декоративного підсвічування. 

L-fusion можуть комплектуватися трьома видами кріплень: підвісним, накладним і поворотним. В L-fusion Office / Retail встановлений драйвер LEDEL, що захищає від мікросекундних перешкод до 2 кВ, стрибків напруги до 265 В і перегріву.
 

 

Серія світильників Sveteco NEW 8 в композитному корпусі. Тепер вся серія, включаючи продукти з низьковольтним драйвером і датчиком звуку, проводиться в композиті. Це означає, що Sveteco NEW 8 стало простіше експлуатувати і транспортувати - вага продукту знизилась на 20%, а на матовій поверхні не залишаються відбитки пальців.


 

 

 


 

 

 

Street X1 з поворотним кріпленням. Поворотне кріплення дозволяє виключити похибки, допущені при установці опор освітлення. Світильник може бути встановлений як на вертикальну, так і на горизонтальну опору. Інтервал кута нахилу світильника - 135 ° з кроком 5 °.
 

НОВИНКИ

 

 

Весняний апгрейд продуктової лінійки LEDEL

Введено в серію нові світильники для комерційного освітлення, оновлено вулично-дорожні та побутові світильники, удосконалили технічні характеристики існуючих продуктів, але про все по порядку.
 

 

 

Скориговані технічні характеристики і артикули на L-lego II і L-lego II banner з діаграмою Д (ефективність підвищена до 145 лм / Вт).